Afwisselende opvang van patiënten

"We beginnen met het opstarten van de afdeling, controleren alle apparatuur en kijken de medicatie na. Daarna maken we een inschatting van de patiënten die komen en verdelen de bedden onderling." De patiëntenopvang is heel wisselend, afhankelijk van het operatieprogramma van de dag. "Het kan variëren van baby’s tot grote kinderen, van laag- tot hoogcomplexe zorg. In het weekend doen we alleen spoedoperaties."

Gevarieerde zorg en betrokken team

"Ons team is fijn en gemoedelijk. Je kunt tijdig op je collega’s terug vallen en het contact met de ouders maakt het persoonlijk. Belangrijk op deze plek is dat je affiniteit hebt met kinderen en hun ouders. Dat vraagt een andere set aan vaardigheden. De postoperatieve van kinderen van 0 tot 18 jaar is heel divers en wij zijn een van de weinige ziekenhuizen die alleen maar kinderen opereert en sectio’s doen."

Heb je een vraag?

Ons team van recruiters helpt jou als je vragen hebt. Wil je weten welke afdeling het beste bij je past of hoe je jezelf kunt ontwikkelen? Neem contact op om alle mogelijkheden te bespreken.

Stuur een WhatsApp bericht

Schrijf je in voor de jobalert

En ontvang altijd de meest recente vacatures in je mail